Ballina Showbiz Albatriti e Egzona kanë dal së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen...

Albatriti e Egzona kanë dal së bashku, zonja mori vëmendjen me pamjen e saj

51
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si bashkëshortja e Albatrit Muqiqit.

Çifti janë martuar para disa viteve dhe tani janë prindër të tre fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Sonte ajo ka publikuar një foto bashkë me burrin e saj, ku po duket tejet bukur./ORAinfo/

---- ----
-----