Ballina Showbiz Albatriti do të xhelozojë shumë, ja si është veshur Egzona

Albatriti do të xhelozojë shumë, ja si është veshur Egzona

66
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit dhe tani Egzona Muqiqi është shumë përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që po e bëjnë gjithnjë e më të komentur, përcjell ORAinfo.

Egzona tani po merret me menaxhimin e një dyqani me veshje elegante për femra.

Sot, ajo është veshur me një fustan madhështor mirëpo, ajo që mori gjithë vëmendjen është këmba e saj që ajo e ka zbuluar shumë se ç’duhet dhe kjo duket se do ta bëj xheloz Albatritin./ORAinfo/

---- ---- ----
-----