Ballina Showbiz Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën

Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën

48
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.

Prej 3 vitesh, ata kanë qenë kryefjala e mediave për romancën e tyre dhe së fundmi janë përfolur edhe për ndarje.

Mirëpo, rrjetet sociale të Albanit dhe Çiljetës vërtetojnë të kundërtën.

Ata jo vetëm që janë bashkë, por Albani nuk ngurron edhe t’i bëjë komente këngëtares në profilin e saj në Instagram.

Në videon e fundit të Çiljetës, vëmendjen e ka tërhequr komenti i  portierit, i cili i ka bërë një zemër dhe një buzëqeshje.

The post Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----