Ballina Showbiz Albani me nusen nisen për dasmë, Fjolla ‘mahnit’ me fustanin, frizurën e...

Albani me nusen nisen për dasmë, Fjolla ‘mahnit’ me fustanin, frizurën e grimin

112
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet bashkë me Albanin e duket se janë nisur për një aheng.

Fjolla po duket tejet e bukur dhe elegante./ORAinfo/

---- ---- ----
-----