Ballina Showbiz Albani me gruan në pushime, por në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla

Albani me gruan në pushime, por në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

----

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me burrin e saj.

Fjolla në këtë foto po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

----- ----