Ballina Showbiz Albani me gruan në pushime, por në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla

Albani me gruan në pushime, por në këtë gjendje ka përfunduar Fjolla

33
SHPËRNDAJE

Lidhja me këngëtarin e njohur Kosovar, Alban Mehmetin e bëri të njohur, Fjolla Svircën.

Tani ajo dhe këngëtari janë të martuar dhe kanë dy fëmijë, shkruan ORAinfo.

Fjolla është tani shumë e përfolur në publik, e këtë e ka arritur përmes paraqitjeve të saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me burrin e saj.

Fjolla në këtë foto po duket paksa e lodhur./ORAinfo/

-----