Ballina Showbiz Albani dhe Miriami ‘kopjuan’ Elvanën në videoklipin e tyre të fundit

Albani dhe Miriami ‘kopjuan’ Elvanën në videoklipin e tyre të fundit

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Miram Cani është këngëtarja që njihet për natyralitetin e saj.

Ajo është shumë e dashur për publikun. Nga lidhja me këngëtarin Alban Skenderaj, ata kanë edhe një vajzë, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ҫifti i njohur kanë realizuar edhe një bashkëpunim, të titulluar “Duamë”.

Një këngë me tekst të bukur e muzikë ritmike.

Por, pjesa e muzikës tek refreni është e njëjtë me atë të Elvana Gjatës tek kënga “Love me”.

Dëgjoni dy këngët tek pjesa e refrenit dhe vlerësoni vet!/ORAinfo/

Alban Skenderaj & Miriam Cani – Duamë

Elvana Gjata – Love me

---- ---- ----
-----