Ballina Lajme nacionale “Akullorja shkriu, Rama nuk të hap telefonin”, Dako flet për përgjimet dhe...

“Akullorja shkriu, Rama nuk të hap telefonin”, Dako flet për përgjimet dhe situatën në PS

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kryembashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako  ka deklaruar se dalja e përgjimeve nuk ka shqetësuar askënd në PS. Dako ndodhet përballë një paneli gazetarësh në opinion.

Debati:

Fevziu: Rama nuk ju hapte telefonin

Dako: Diversion  i Berishës. Telefoni im gjithmonë ka qenë  hapur

Fevziu: Nuk është shqetësuar asnjë nga përgjimet?

Dako: Pse duhet të shqetësohen

Fevziu: Akullorja shkriu

Dako: Çfarë ka ndryshuar?

Gazeta SHQIP

---- ---- ----
-----