Ballina Showbiz Aktorja e “Portokallisë” shfaqet më s*ksi se kurrë, “çmend” fansat me fustanin...

Aktorja e “Portokallisë” shfaqet më s*ksi se kurrë, “çmend” fansat me fustanin e çarë (FOTO)

214
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Arjola Demiri është aktorja nga Tropoja, e cila u bë e famshme pasi u “masturbua” në skenë, në një shfaqje teatrale.

Aktorja e “Portokallisë” prej disa ditësh është në qendër të vëmendjes për shkak edhe të rolit kryesor që ka në filmin e Ermal Mamaqit, “I love Tropoja”.

Aktorja bukuroshe është gjithashtu edhe mjaft aktive në “Instagram” ku ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me një fustan ngjyrë rozë që i vë në pah linjat e saj trupore. Arjola duket mjaft elegante dhe seksi, e poza e saj është pëlqyer shumë nga ndjekësit.

---- ----
----
-----
-----