Ballina Showbiz Aktorja e “O’sa mirë” provokon nga pushimi

Aktorja e “O’sa mirë” provokon nga pushimi

62
SHPËRNDAJE

Aktorja e njohur tregon linjat në bikini.

Njëra ndër aktoret e njohura dhe simpatike është Linda Jarani.

Ajo për publikun është bërë e njohur me rolin e “Shkodranes” nga seriali “O Sa Mirë”. Linda është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat për fansat e saj të shumtë publikon imazhe nga përditshmëria e saj, shkruan rtv21.

Sot, bukuroshja shqiptare për 60 mijë e 900 ndjekësit e saj publikoi dy pamje të nxehta nga pushimet.

E veshur me bikini dhe me flokë të lëshuara, aktorja tërhoqi vëmendjen me linjat e saj të bukura trupore.

Aktorja gjendet për pushime në Vlorë, nga ku po publikon imazhe të shumta.

-----