Ballina Showbiz Aktorja e “O sa mirë” shfaqet më ‘hot’ se kurrë, kaq provokuese...

Aktorja e “O sa mirë” shfaqet më ‘hot’ se kurrë, kaq provokuese po duket

167
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Erza Ramuka është aktorja që ndonëse shumë e re në moshë arriti të jetë shumë e njohur dhe e pëlqyer në publikun shqiptar.

Ajo u bë e njohur me rolin e ‘Tringës’ në serialin ‘O sa mirë’, shkruan ORAinfo.

Erza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket shumë atraktive./ORAinfo/

---- ---- ----
-----