Ballina Showbiz Aktorja e njohur po i jep fund beqarisë

Aktorja e njohur po i jep fund beqarisë

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një tjetër emër i njohur i shoubizit po i jep fund beqarisë.

Aktorja e njohur gati për martesë.

Maroney është drejtor i galerisë, dhe me aktoren u pa në New York duke hyrë në zyrën e ofiqarit, shkruan People, transmeton lajmi net.

Sipas Marie Claire, ata u shfaqën atje të shoqëruar nga truproja, miku dhe fotografi Mark Selinger.

Çifti raportohet se planifikon një martesë të madhe në tetor, kështu që duket se ka qenë te ofiqari për të caktuar një datë.

Lidhja me Maroney e ka ndihmuar Lawrence të përballojë presionin e publikut, gjë që nuk është për t’u habitur pasi paparacët e ndjekin në çdo hap të rrugës.

---- ----
----
----- ----
-----