Ballina Lajme Bota/Rajoni Aktorja e filmave porno masakron të dashurin, i ndodh e papritura (FOTO)

Aktorja e filmave porno masakron të dashurin, i ndodh e papritura (FOTO)

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aktorja e filmave për të rritur, Jesse Jane është arrestuar për shkak se akuzohet se ka sulmuar fizikisht të dashurin e saj Keyon Bastani. Sipas mediave të huaja ngjarja ka ndodhur në Oklahama, dhe në momentin që ajo kishte ushtruar dhunë ndaj të dashurit të saj, kishte qenë nën efektin e alkoolit.

Ka qenë pikërisht Keyon Bastani i cili ka bërë denoncimin ndaj aktores, i cili pretendonte se Jane e kishte qëlluar atë me grushte madje e kishte kafshuar disa herë në dorë.

Pas këtij akti Jane është arrestuar ndërsa në paraburgim nuk ka shprehur ndonjë shenjë pendese për veprimin që kishte bërë.

Ndërkohë sipas mediave të huaja kjo nuk është hera e parë që Jane bëhet problem në polici pasi në vitin 2018 ajo u akuza për veprime jo të hijshme në publik ku edhe në këtë rast ishte e dehur.

---- ---- ----
-----