Ballina Showbiz Aktorja e famshme rrëfen betejën me Covid-19: Ende po përjetoj simptoma

Aktorja e famshme rrëfen betejën me Covid-19: Ende po përjetoj simptoma

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Gwyneth Paltrow ka treguar se po përjeton ende simptoma një vit pasi u infektua me koronavirus. Në një intervistë të dhënë së fundmi për Today, aktorja dha një azhurnim mbi procesin e rimëkëmbjes së saj, ku tregoi se ende po vuan nga lodhja dhe mjegulla e trurit.

Gwyneth Paltrow's Goop series on Netflix slammed by NHS chief - BBC News

Dhe më parë, aktorja rrëfeu për revistën People se bashkëshorti i saj, Brad Falchuk, po vuante gjithashtu nga simptomat e zgjatura. “Atij iu rikthye shija dhe nuhatja nëntë muaj pasi kaloi virusin.”, Por ka kaq shumë njerëz që po e kalojnë dhe ne po bëhemi më mirë gjatë gjithë kohës”, tha aktorja. /abcnews.al

The post Aktorja e famshme rrëfen betejën me Covid-19: Ende po përjetoj simptoma appeared first on Abc News.

---- ----
-----