Ballina Lajme nacionale Aktori që mbrojti me shpirt Teatrin shfaqet me lot në sy dhe...

Aktori që mbrojti me shpirt Teatrin shfaqet me lot në sy dhe i shkatërruar (FOTO)

61
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neritan Licaj është një nga aktorët që e ka mbrojtur më me pasion teatrin në këto dy vite dhe sigurisht shembja e godinës u shoqëruar me lotët dhe dëshpërimin e tij. Pas lirimit nga komisariati i Neritan Licaj, aktori i bashkohet sërish protestës pranë Teatrit Kombëtar duke iu bashkuar kolegëve dhe qytetarëve.

I ulur këmbëkryq në tokë, me megafon në  dorë, Licaj shfaqet i dëshpëruar dhe në pamundësi për të folur.

---- ---- ----
-----