Ballina Lajme nacionale Aksion i gjerë i Policisë, prangosen 10 persona për dallavere me...

Aksion i gjerë i Policisë, prangosen 10 persona për dallavere me patentëshoferë

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksion masiv i Policisë, së paku 10 të prangosur.

Është duke ndodhur një aksion masiv i Drejtorisë së Kr’imeve Ekonomike.

Aksioni ka lidhje me patentë shoferët. Mësohet se deri tash janë arrestuar së paku 10 zyrtarë të Ministrisë së Infrastrukturës.

Prangosja e tyre po bëhen për korrupsion dhe krim të organizuar, mëson Koha.net.

Bastisjet janë duke vazhduar nëpër shumë lokacione

---- ----
-----