Ballina Lajme nacionale Aksidentohet në Rrugën e Kombit vajza e këshilltarit të Ramush Haradinajt

Aksidentohet në Rrugën e Kombit vajza e këshilltarit të Ramush Haradinajt

109
SHPËRNDAJE

Vajza e biznismenit Eroll Belegut i ka shpëtuar me së keqës.

Një aksident trafiku ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në aksin rrugor Milor-Rrëshen.

Në atë aksident ka qenë e përfshirë vajza e Erolld Belegut i cili është këshilltar i kryeministrit në largim Ramush Haradinajt.

Gjendja shëndetësore e vajzës së Erolldit, Teas, është jashtë rrezikut për jetën. Ajo ka lënduar gjurin e njërës këmbë. Lëndime të tjera Tea ka treguar se nuk ka pasur.

Detaje për gjendjen e saj shëndetësore ka dhënë vet Tea. Në rrjetin social Instagram, ajo ka postuar fotografi nga vendi i ngjarjes.

Tea si dhe një vajzë tjetër që gjendej në veturë me të, janë kuruar në njërin nga spitalet e Shqipërisë.

Gjendja shëndetësore sipas mjekëve atje, për të dy vajza është jashtë rrezkut për jetën.

-----