Ballina Lajme nacionale Aksidentohet autobusi me turistë nga Kosova

Aksidentohet autobusi me turistë nga Kosova

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ka ndodhur një aksident trafiku.

Aksidenti ndodhi sot rreth mesditës në autostadën Tiranë-Durrës, ku është përfshirë një autobus me turistë. Autobusi është me turistë dhe targa të Kosovës.

Ngjarja ka ndodhur në Maminas, ndërsa siç shihet nga pamjet autobusi ka dalë nga rruga dhe është përplasur me bordurën anësore të autostradës.

Nga përplasja është dëmtuar pjesa e përparme e autobusit, ndërsa nuk raportohet për njerëz të lënduar.

---- ----
-----