Ballina Lajme nacionale Aksidenti në Prishtinë, ja sa persona kanë mbetur të lënduar

Aksidenti në Prishtinë, ja sa persona kanë mbetur të lënduar

43
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksidentet janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Sonte rreth orës 19:00, në lagjen e Spitalit në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku.

Policia thotë se një person ka pësuar lëndime ndërsa dëmet materiale janë të mëdha në të dy veturat e përfshira, transmeton lajmi.net.

Bajram Krasniqi, zëdhënës në Policinë e Kosovës ka thënë për lajmi.net se policia është në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

---- ----
----
-----
-----