Ballina Lajme nacionale Aksidenti në Fushë-Kosovë shkakton pritje të gjata

Aksidenti në Fushë-Kosovë shkakton pritje të gjata

18
SHPËRNDAJE

Aksidentet rrugore janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Pejë-Prishtinë, në hyrje të Fushë Kosovës, transmeton Indeksonline.

Si pasojë e aksidentit janë krijuar kolona të gjata të automjeteve.

Policia ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

-----