Ballina Lajme nacionale Aksidenti në autostradë, policia jep detaje

Aksidenti në autostradë, policia jep detaje

44
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë ditës së sotme.

Aksidenti me pasoja fatale ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën “Ibrahim Rugova”

Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

“Bazuar ne informacionet e para është raportuar per nje aksident të rëndë Trafiku me pasoja fatale, te shkaktuar sot paradite në Autostradën “Ibrahim Rugova” Njesitet kompetente policore për menaxhimin e trafikut ne autostrada janë duke u marr me rastin dhe duke hetuar shkaqet dhe rrethanat se si ka ardhë deri te ky aksident. Pas hetimeve që janë nëproces do te ju njoftojmë për detaje tjera”, ka thënë Hoxha.

---- ---- ----
-----