Ballina Lajme nacionale Aksident tragjik/ Makina ‘fluturoi’ jashtë rruge, humb jetën 42-vjeçari shqiptar

Aksident tragjik/ Makina ‘fluturoi’ jashtë rruge, humb jetën 42-vjeçari shqiptar

141
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Lajmi i Fundit
Aksident tragjik/ Makina ‘fluturoi’ jashtë rruge, humb jetën 42-vjeçari shqiptar

Një 42-vjeçar vdiq tragjikisht mbrëmë pas një aksidenti me makinë në Halkidiki të Greqisë.

Ngjarja ndodhi pak jashtë Ierissos. Nën rrethana të paqarta, automjeti i drejtuar nga 42-vjeçari shqiptar, doli nga rruga dhe goditi një pemë.

Përplasja ishte e fortë dhe me pasoja fatale për shqiptarin, emrin e të cilit nuk e bëjnë të ditur mediat greke.

Hetimi paraprak për shkaqet e sakta të aksidentit kryhet nga Departamenti i Policisë

Aksident tragjik/ Makina ‘fluturoi’ jashtë rruge, humb jetën 42-vjeçari shqiptar
Jonida Dama

---- ----
-----