Ballina Lajme nacionale Aksident pranë portit në Durrës, plagoset një person

Aksident pranë portit në Durrës, plagoset një person

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një aksident raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në Durrës. Siç raporton gazetari Leonidha Musaj se një automjet është përplasur tek rruga e portit në qytetin bregdetar.

Për pasojë ka mbetur i plagosur një person dhe është transportuar drejt spitalit të Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore. Mendohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara.  g.v/abcnews.al

The post Aksident pranë portit në Durrës, plagoset një person appeared first on Abc News.

---- ----
----
-----
-----