Ballina AKTUALE Aksident pranë manastirit Prohor Pçinjski: Xhip fluturoj mbi çatinë e shtëpisë

Aksident pranë manastirit Prohor Pçinjski: Xhip fluturoj mbi çatinë e shtëpisë

148
SHPËRNDAJE
Foto/Lajmi: Novosti
Foto/Lajmi: Novosti
- Sponsor gjeneral -

Në një aksident trafiku në fshatin Starac në komunën e Bujanocit, një xhip fluturoj nga rruga, në çatinë e shtëpisë.

Dy persona pësuan lëndime të lehta në aksident.

Siç u tha “Vranje” në policinë e Vrajës, aksidenti ndodhi kur automjeti “Opel Zafira”, i drejtuar nga një 50-vjeçar nga Bujanoci, kaloi në korsinë e majtë dhe goditi pjesën e përparme të “Mitsubishi Pajero” xhip me pjesën e përparme e cila po drejtohej nga një burrë nga Trgovishta (32).

Për shkak të forcës së goditjes, “Mitsubishi” zbriti nga rruga, pastaj goditi çatinë e shtëpisë së vjetër./Novesti/

---- ---- ----
-----