Ballina Lajme nacionale Aksident në rrugën Prishtinë – Pejë, publikohen pamjet

Aksident në rrugën Prishtinë – Pejë, publikohen pamjet

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksident në rrugën Prishtinë – Pejë.

Në rrugën Prishtinë – Pejë ka ndodhur një aksident me ç’rast është bllokuar rruga.

----

Nuk dihet se si ka ardhur deri tek aksidenti dhe nëse ka të lënduar por 3 vetura të policisë dhe ndihma e shpejtë kanë arritur në vend ngjarje, shkruan lajmi.

Lexuesi i lajmi i cili ka dërguar fotografitë ka treguar se tash e disa minuta po qëndrojnë të bllokuar në kolonë.

Më tutje, do të ju mbajë të informuar në lidhje me këtë rast.

----- ----