Ballina Lajme nacionale Aksident në Prizren, përfshihen katër vetura

Aksident në Prizren, përfshihen katër vetura

18
SHPËRNDAJE

Shtohet numri i aksidenteve.

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Prizren, në lagjen ortokoll.

Në këtë aksidentë janë të përfshira katër vetura, ende nuk dihet nëse ka të lënduar shkruan Indeksonline.

Po ashtu policia ka dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin.

-----