Ballina Lajme nacionale Aksident në Prishtinë, vetura godet një fëmijë

Aksident në Prishtinë, vetura godet një fëmijë

59
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në Prishtinë.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë, ku një veturë e ka goditur një fëmijë

Rastin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

“Policia ka marrë informatën se sot rreth orës 16:30 në rrugën “Bajram Kelmendi” në Prishtinë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë të përfshira një veturë dhe një fëmijë. I lënduari është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës për trajtim mjekësor”, ka thënë Krasniqi.

---- ----
----
----- ----
-----