Ballina Lajme nacionale Aksident në Prishtinë, ka të lënduar

Aksident në Prishtinë, ka të lënduar

30
SHPËRNDAJE

Aksidentet janë shtuar ditëve të fundit.

Një aksident trafiku mes një veture dhe një motoçiklete ka ndodhur rreth orës 15 e 30 në rrugën “UÇK” në Prishtinë, raporton Indeksonline.

Aksidenti ka përfunduar me dëme materiale ndërkohë ngasësi i motoçikletës ka pësuar lëndime te lehta trupore.

Policia ka siguruar vendin e ngjarjes derisa aty është paraqitur njësiti i trafikut për të kryer procedurat e duhura.

-----