Ballina Lajme nacionale Aksident në Podujevë, lëndohen tetë persona

Aksident në Podujevë, lëndohen tetë persona

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Është shtuar shumë numri i aksidenteve.

Një aksident trafiku në Podujevë ka ndodhur ndërmjet katër veturave.

Sipas Policisë, dyshohet se deri te aksidenti ka ardhur duke mos mbajtur distancën e duhur.

Si pasojë e aksidentit lëndime të lehta kanë pësuar tre drejtuesit e automjeteve si dhe 5 (pesë) pasagjerët: dy femra dhe tre meshkuj

---- ---- ----
-----