Ballina Lajme nacionale Aksident në Mitrovicë, katër të lënduar

Aksident në Mitrovicë, katër të lënduar

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Katër të lënduar pas një aksidenti në Mitrovicë.

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy automjeteve që ka ndodhur dje në Mitrovicë.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime trupore ka pësuar drejtuesi i automjetit mashkull si dhe tre pasagjerë.

Të lënduarit kanë marrë tretman mjekësor në spitalin rajonal në Mitrovicës.

---- ----
----
-----
-----