Ballina Lajme nacionale Aksident në Malishevë, u lëndua një këmbësor

Aksident në Malishevë, u lëndua një këmbësor

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

 

Një këmbësor pësoi lëndime si pasojë e një aksidenti që ndodhi dje në fshatin Tërpezë të Malishevës.

“Vozitësi mashkull kosovar, me veturë nga pakujdesia ka goditur këmbësorin, viktimën mashkull kosovar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK.”, bëri të ditur sot policia.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit u dërgua në mbajtje./21Media

The post Aksident në Malishevë, u lëndua një këmbësor appeared first on RTV21.

---- ----
-----