Ballina Lajme nacionale Aksident në Lezhë, raportohet për një viktimë

Aksident në Lezhë, raportohet për një viktimë

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një aksident i rëndë është shënuar në aksin Milot-Rrëshen, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Sipas informacioneve paraprake, aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur  “Skuraj”, ku mjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin Gj.N., është përplasur me mjetin tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin M.Sh. “Si pasojë e përplasjes ka marrë dëmtime duke gjetur vdekjen shtetasja D.N.,70 vjeçe, e cila ndodhej pasagjere në mjetin  tip “Benz”,me drejtues shtetasin Gj.N.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe është duke e hetuar rastin./Oranews

The post Aksident në Lezhë, raportohet për një viktimë appeared first on RTV21.

---- ---- ----
-----