Ballina Lajme nacionale Aksident në kryeqytet, vetura godet motoçikletën

Aksident në kryeqytet, vetura godet motoçikletën

15
SHPËRNDAJE

Aksidentet janë shtuar shumë ditëve të fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në qendër të Prishtinës, në mes të një veture dhe një motoçiklete

Një motoçikletë dhe një veturë janë përplasur sot në Prishtinë, ndërkaq përveç dëmeve materiale nuk raportohet për persona të lënduar.

Lexues të Gazetës Express kanë dërguar fotografi ku shihet se në vendin e ngjarjes ka arritur edhe policia rrugore.