Ballina Lajme nacionale Aksident në Fushë Kosovë, shkakton pritje të gjata

Aksident në Fushë Kosovë, shkakton pritje të gjata

42
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksidentet janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 17:20 në Fushë Kosovë.

Si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur para pak çasteve në Fushë Kosovë, është bllokuar rruga.

Vargu i veturave është i madh, dhe pritjet janë të gjata. Akoma nuk dihet nëse ka të lënduar.

Ekipet e policisë së Kosovës janë duke shkuar në vendin e ngjarjes.

---- ---- ----
-----