Ballina Lajme nacionale Aksident mes një veture dhe një motoçiklete, ka të lënduar

Aksident mes një veture dhe një motoçiklete, ka të lënduar

24
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vazhdon numri i madh i aksidentve.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në qytetin e Drenasit mes një veture dhe një motoçiklete.

----

Indeksonline përmes dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes mëson se ka të lënduar nga ky aksident.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

----- ----