Ballina Lajme nacionale Aksident me të lënduar në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Aksident me të lënduar në Prizren, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur rreth orës 22:00 në Prizren.

Në këtë aksident janë përfshirë një makinë dhe një motoçikletë, derisa dyshohet se ka edhe të lënduar, shkruan Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes shihet edhe emergjenca dhe njësitet e Policisë së Kosovës.

---- ----
----
----- ----
-----