Ballina Lajme nacionale Aksident me të lënduar në Pejë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

Aksident me të lënduar në Pejë, dalin pamje nga vendi i ngjarjes

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksidentet janë bërë shumë të shpeshta në vendin tonë.

Një aksident trafiku ka ndodhur sot pas orës 18:00 në qytetin e Pejës.

Sipas imazheve dy vetura janë përfshirë në këtë aksident, derisa shihen të dëmtuara, por dyshohet se ka edhe të lënduar.

Ndryshe, policia tashmë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me shkaqet e këtij aksidenti, duke hetuar rastin.

---- ----
----
----- ----
-----