Ballina Lajme nacionale Aksident i rënë në Dobërqan, krijohen kolona të gjata

Aksident i rënë në Dobërqan, krijohen kolona të gjata

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksidentet rrugore, janë shtuar shumë kohëve të fundit.

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Gjilan-Miresh, apo njohur ndryshe si fshati ‘Dobërqan’.

Si pasojë e këtij aksidenti janë shkaktuar dëme të mëdha materiale, përderisa nuk dihet për persona të lënduar.

Në fotografitë e dërguara shihet se janë krijuar edhe kolona të gjata si pasojë e aksidentit dhe disa pjesëve të cilat janë shpërndarë në asfalt.

---- ---- ----
-----