Ballina Lajme nacionale Aksident i rëndë në Lipjan, ka të vdekur

Aksident i rëndë në Lipjan, ka të vdekur

47
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksident i rëndë ka ndodhur sot rreth orës 19:00 bë Hallaq të Lipjanit.

Në këtë aksident kanë qenë të përfshirë dy vetura me ç’rast një person ka humbur jetën.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes për të hetuar rastin dhe një person i dyshuar në rast është ndaluar nga policia për procedura të
mëtutjeshme.Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar nga Policia e Kosovës, Daut Hoxha.

---- ----
----
----- ----
-----