Ballina Lajme nacionale Aksident i rëndë me të lënduar në rrugën Malishevë – Rahovec

Aksident i rëndë me të lënduar në rrugën Malishevë – Rahovec

29
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë trafiku.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën Malishevë – Rahovec, saktësisht në fshatin Dragobil, deri sa në videon dhe fotografitë e siguruara nga Indeksonline makina duket tërësisht e shkatërruar.

Dyshohet se ka persona të lënduar, derisa për gjendjen e tyre ende nuk dihet.

---- ---- ----
-----