Ballina Lajme nacionale Aksident i frikshëm, shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda në dyqan

Aksident i frikshëm, shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda në dyqan

70
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lajmi i Fundit
Aksident i frikshëm, shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda në dyqan

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në Trikala të Greqisë. Një makinë doli nga rruga pasi drejtuesi i saj humbi kontrollin dhe për pasojë u fut në një dyqan gomash duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

Siç raporton media greke Protothema.gr, pavarësësisht përplasjes së fortë shoferi arriti të dalë i gjallë nga makina që u bë copash.

Për fat të mirë dyqani ishte i mbyllur. Autoritetet kanë nisur hetimet për të mësuar shkaqet e plota të aksidentit.

Aksident i frikshëm, shoferi humb kontrollin, makina përfundon brenda në dyqan
Jonida Dama

---- ----
----
-----
-----