Ballina Lajme nacionale Akisdentohet nga shofere femër, fëmija katër vjeçar në gjendje të rëndë

Akisdentohet nga shofere femër, fëmija katër vjeçar në gjendje të rëndë

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Një djal si pasojë i një aksidenti ka marrë lëndime në Prizren.

Një fëmijë 4 –vjeçar i gjinisë mashkullore ka pësuar lëndime të rënda, pasi është goditur nga një veturë e cila drejtohej nga një femër njofton Policia.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve ka lëndime të rënda.

Rasti ka ndodhur në Prizren.

---- ---- ----
-----