Ballina LifeBizare Ajola Xoxa, me foto si në përralla dhe e relaksuar nga pushimet...

Ajola Xoxa, me foto si në përralla dhe e relaksuar nga pushimet në mal dhe det (FOTO)

150
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajola Xoxa, bashkëshortja e kryebashkiakut të Tiranës është rikthyer me fotot si në përralla, ndërsa ka shijuar pafund edhe detin edhe gjelbërimin, duke pasur në krah të birin Kajan, tashmë që ka mbushur një vjecc nga jeta e tij.

Ajola shfaqet me një fustan të gjelbër, por në profilin e saj ka edhe fotot që i ka ripostuar; ato me bashkëshortin Erion Veliaj.

Ajola është rikthyer edhe angazhimeve të saj, pas disa ditëve pushime në det dhe mal, por sigurisht edhe vizitave jashtë Shqipërisë. Për të parë më shumë formën e Ajolës, mjaftojnë fotot që shoqërojnë këtë shkrim.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----