Ballina Lajme nacionale Ajdari distancohet nga protestat e sotme

Ajdari distancohet nga protestat e sotme

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

Shkup, 26 mars – Familjari i një pjese të të akuzuarve në raatin “Monstra”, dhe organizatori i shumë protestave kundër rasteve të montuara, Bedri Ajdari, është distancuar nga protesta e paralajmëruar sot kundër rasteve të montuara.

Ajdari ka thënë se nuk e din se kush është organizatori i protestës së sotme

“Unë nuk e organizoj protestën e sotme, nuk e di nëse edhe fare do të mbahet. Nuk e njoh organizatorin, po ndoshta dikush ka organizuar në emër të të gjithë rasteve të montuara, nuk edi”, tha Ajdari për News33.

Ajdari mes tjerash tha se protesta që ka organizuar ai do të realizohet me 2 prill të këtij viti.

The post Ajdari distancohet nga protestat e sotme appeared first on KOHA.

---- ----
-----