Ballina LifeBizare Ah sikur! Plazhe përrallore në mes të dimrit dhe për Vitin e...

Ah sikur! Plazhe përrallore në mes të dimrit dhe për Vitin e Ri (FOTO)

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

E ndërsa Evropën e ka pushtuar i ftohti dhe ditët në vijim ndërrojnë dhe motet, mendja na shkon te deti, plazhet dhe rëra e ngrohtë.

TGCOM ka bërë një listë me 10 plazhet më ekzotike dhe përrallore, në 4 cepat e botës, ku do të ishte pritja më ideale e ndërrimit të viteve.

----

Nëse fundin e këtij viti kërkoni ta kaloni ndryshe nga çdo herë tjetër, bregdeti do të ishte zgjedhja e duhur.

Në këtë galeri fotosh do të gjeni 10 plazhe përrallore ku mund të prisni ndërrimin e viteve.

----- ----