Ballina Showbiz Agnesa Vuthaj vishet si ‘adoleshente’ , të tillë nuk e keni parë...

Agnesa Vuthaj vishet si ‘adoleshente’ , të tillë nuk e keni parë asnjëherë

149
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të përfolura.

Ajo njihet për bukurinë e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve që ka në profesion, Agnesa është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një stil të thjeshtë dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

---- ---- ----
-----