Ballina Showbiz Agnesa takon motrën pas një kohe të gjatë, do të befasoheni sa...

Agnesa takon motrën pas një kohe të gjatë, do të befasoheni sa shumë ngjajnë

53
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo u bë e njohur si një modele shumë e njohur për publikun kosovar.

Që nga fillimi ajo u bë më e preferuara e publikut dhe e tillë vazhdon të jetë edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo.

Agnesa është shumë pranë fansave me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka vizituar motrën në Monte Carlo, e në këtë imazh shohim se ato ngjajnë shumë./ORAinfo/

---- ---- ----
-----