Ballina Showbiz Agnesa pa “fije” grimi, duket mahnitëse në imazhet e fundit

Agnesa pa “fije” grimi, duket mahnitëse në imazhet e fundit

34
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo cilësohet si njëra nga femrat më të bukura.

Agnesa Vuthaj është një ndër femrat më të pëlqyera dhe të komentuara të showbiz-it, shkruan rtv21.tv

Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 210 mijë ndjekës, Agnesa është shumë aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa fotografi shumë të veçanta të cilat i ka bërë në Francë.

---- ----
----
-----
-----