Ballina Showbiz Agnesa ‘ndez’ rrjetin, vishet më provokuese se kurrë

Agnesa ‘ndez’ rrjetin, vishet më provokuese se kurrë

34
SHPËRNDAJE

Agnesa Vuthaj është missi kosovar që u bë që nga fillimi një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Me bukurinë dhe thjeshtësinë e saj, Agnesa arriti të fitojë zemrat e publikut, përcjell ORAinfo.

Ajo është shumë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur në një pallto, dhe kështu po duket tejet provokuese./ORAinfo/