Ballina Showbiz Agnesa me veshje plot stil, e gjithë vëmendja te grimi i saj...

Agnesa me veshje plot stil, e gjithë vëmendja te grimi i saj interesant

35
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

U bë e njohur që në vitin 2004 si Miss Albania dhe tani, Agnesa Vuthaj është tejet e përfolur në publik.

Gjithë këto vite ajo ka qenë pëherë e komentuar me paraqitjet e saj, përcjell ORAinfo.

Tani ajo ka hapur një markë të vetën me veshmbathje për femra qe e ka quajtur ‘Agnesa Vuthaj’.

Agnesa është shumë aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet e veshur plot stil mirëpo, ai që mori gjithë vëmendjen është grimi i saj me buzë të kuqe./ORAinfo/

---- ---- ----
-----