Ballina Showbiz Agnesa me stil klasik, më të veҫantë nuk e keni parë asnjëherë

Agnesa me stil klasik, më të veҫantë nuk e keni parë asnjëherë

67
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Që nga viti 2004 kur u shpall Miss Albania, Agnesa Vuthaj është një prej modeleve më të përfolura.

Ajo njihet për bukurinë e saj të veçantë dhe thjeshtësinë që e rrezaton në çdo paraqitje, shkruan ORAinfo.

Krahas angazhimeve që ka në profesion, Agnesa është tejet aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me stil klasik./ORAinfo/

---- ---- ----
-----